Rekordot döntött az áramfogyasztás
Megdőlt az áramfogyasztási rekord: a december 8-án mért 6749 megawatt az eddigi legmagasabb rendszerterhelési adat Magyarországon - közölte a Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító Zrt. (Mavir) pénteken az MTI-vel.


