Csökken a tejfogyasztás Magyarországon
Vészharangot kongatnak a tejesek, mondván csökken a tejfogyasztás. Eközben az idén augusztusban a tej és jó néhány tejtermék átadási árát a januári szint alá kényszerültek csökkenteni a tejüzemek. A kereskedelmi árrés ugyanakkor az első nyolc hónapban 11–55 százalék közötti volt a különféle tejtermékek után.
