Érkezik a gyorsabb internet - megszólalt a miniszter
A kormány jövőre elindítja a Szupergyosr Internet Program második fázisát, amelyben már főleg az optikai hálózatfejlesztésekre fókuszálnak - mondta Palkovics László innovációs és technológiai miniszter a T-Systems konferenciáján.




