Arany: magasabb csúcsok következnek
Az elmúlt hetekben lejátszódott heves eladási hullám ellenére még nem tört meg az arany dollárban számolt emelkedő trendje. Ez azt eredményezheti, hogy magasabb csúcsok következnek.
Arany: magasabb csúcsok következnek
Az elmúlt hetekben lejátszódott heves eladási hullám ellenére még nem tört meg az arany dollárban számolt emelkedő trendje. Ez azt eredményezheti, hogy magasabb csúcsok következnek.
Rögös úton jöhet az emelkedés
Az elmúlt néhány nap hozott valamennyi optimizmust a Budapesti Értéktőzsde piacára. Az emelkedés útja eléggé rögösnek néz ki, de a nagyobb papíroknál lassan megnyílhat a kapu.
Semmi jele a fordulatnak
Változatlanul a csökkenő trend fogságában van a magyar részvénypiac, technikailag semmi jele a fordulatnak. Az egyetlen pozitívum, hogy már nagyon sokat estek az árfolyamok.
Meddig drágulhat még a svájci frank?
A svájci jegybank beavatkozása nem volt elég ahhoz, hogy legyűrje a forint/frank árfolyamban kiépült erős támaszt, így technikailag semmit sem javult a helyzet.
Most rohanjon OTP-t venni? Itt az új elemzés!
A Budapesti Értéktőzsdén a tegnapi emelkedés ellenére egyelőre nyoma sincs annak, hogy meg akarna törni a csökkenő trend. A blue chipek esetében hasonló a helyzet, bár a Telekom esetében a rövidebb távú képet színesítheti a hosszabb távú grafikon, amely az osztalékfizetésekkel korrigálja évente a részvény árfolyamát. Vajon érdemes-e most OTP-t, Molt venni, és várni a drágulást?