A PM szerint nem marad többletbevétel az államháztartásban
Bár az egyes alrendszerek év végi egyenlege eltér az előirányzatoktól, az államháztartási deficit valószínűleg a költségvetési törvényben tervezettnek megfelelő, azaz a GDP 3,4 százaléka lesz - hangzott el tegnap a Pénzügyminisztérium sajtótájékoztatóján. A kormány a jövő év első negyedében értékeli a 2002-es büdzsé helyzetét, s a bevételek alakulása alapján dönthet a kiadási oldal esetleges szigorításáról is.
