Felülvizsgálja a hírközlési törvényt az új kormányzat
A tavaly elfogadott hírközlési törvény nem segítette elő a sokszereplős piac kialakulását, ezért az új kormány a jogszabály felülvizsgálatát tervezi. A piac szereplői is elképzelhetőnek tartják a módosítását bár óvnak a gyors, elhamarkodott intézkedésektől. Egyes távközlési cégek vezetői szerint a későn megszületett jogszabályok késleltetik a verseny kibontakozását.
