BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
header

tarlós_istván

12.
13.
09:38

Plusz 50 milliárdos adóteher a fővárosiaknak

Mintegy 40-45 milliárd forintot vár a főváros az iparűzési adó emelésétől - mondta a főpolgármester az InfoRádió Aréna című műsorában. Az agglomerációs településeknek fizethetniük kellene a buszjáratokért. Az MSZP fővárosi frakcióvezetője ezzel egyetért, azonban az iparűzési adóemelésről azt mondta: ami a fővárosnak fél százalék adóemelés, az a budapestieknek 50 milliárd forintos adóteher.

Szerző(k):
Inforádió
11.
27.
15:37

Kivégeznék Budapestet - Debrecen lenne a legnagyobb magyar város

Értelmezhetetlen és kezelhetetlen helyzetet, a csaknem 140 éve egységes főváros megszűnését eredményezné azoknak a törvénymódosító javaslatoknak az elfogadása, amelyek szerint Budapest megyévé válna, a kerületek pedig önálló településsé, illetve a több kerületet érintő beruházásokat elvennék a fővárostól - mondta rendkívüli sajtótájékoztatóján Tarlós István főpolgármester.

Szerző(k):
portfolio.hu