Új fenyegetés érkezett Észak-Koreától
A két hónappal ezelőtti USA-Észak-Korea csúcstalálkozó óta nem léptek előre a felek vitás ügyeik rendezésében, csak üzengetnek egymásnak. Úgy tűnik, az elzárkózó rezsim nem adja fel hóbortos viselkedést, miközben Donald Trump, az USA elnöke úgy látja: "tök jó" a két ország viszonya.




