Fontos kínai bankelnökkel tárgyalt Orbán
A Bank of China (BoC) elnökével, Csen Sze-csinggel tárgyalt Orbán Viktor miniszterelnök kedden Sanghajban - közölte Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke az MTI-vel a helyszínen. Szijjártó Péter külügyér szerint soha nem volt még ilyen jó a magyar-kínai viszony.




