Költségvetési átcsoportosításokról döntött a kormány, az Államkincstár a nagy vesztes
A kormány a Magyar Államkincstártól csoportosított át tételeket a költségvetésben: a több mint 150 milliós elvonásból a kormányhivatalok és a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatalra költenek.




