BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

támogatás

09.
13.
20:45

Idén kevesebb hőmennyiséget kapnak a távhős lakások, mint tavaly

Tervben van az idei télen a lakossági felhasználóknak átadott hőmennyiség csökkentése a távhő rendszerekben, ennek mértéke és mikéntje azonban még nincs kidolgozva - közölte az energetikáért felelős államtitkár, aki szerint a jelenlegi válsághelyzet felgyorsíthatja az energiahatékonyság javítását, közép- és hosszútávon a földgáz kiváltását megújuló energiákkal.

Szerző(k):
Domokos Erika