Folytatódik az osztogatás Szerbiában
Szerbiában rendületlenül folytatja az osztogatást a kormány annak ellenére, hogy magas az infláció, támogatást igényelnének a cégek, az állampolgárok és az önkormányzatok a drága energia miatt.
Folytatódik az osztogatás Szerbiában
Szerbiában rendületlenül folytatja az osztogatást a kormány annak ellenére, hogy magas az infláció, támogatást igényelnének a cégek, az állampolgárok és az önkormányzatok a drága energia miatt.
Kormányzati segítségnek köszönhetően újranyit az uszoda
Újranyit a városi uszoda Nyíregyházán, de a könyvtár és más kulturális intézmény az enegiaválság miatt kifizethetetlennek minősített fűtési számlák miatt zárva maradnak - írta meg az MTI.
Navracsics Tibor harcba hívja az ellenzéket és a gazdaság szereplőit is
Navracsics Tibor a területfejlesztésért és az uniós források felhasználásáért felelős tárca nélküli miniszter az európai kereszténydemokrácia részének tartja magát, ezért lépett be a KDNP-be, amely az Európai Néppárt tagpártja. A politikus bízik abban, hogy a magyar és az uniós vezetés novemberben megköti a partnerségi megállapodást.
Napelemek telepítése: mi lehet a kormány következő lépése?
Nem hagyja nyugodni a magyar médiát a napelemek telepítésével kapcsolatos állami szabályozás kedvezőtlen változása, már azt találgatják az ezzel foglalkozó sajtómunkások, mi lehet a kormány következő lépése.
Gazdálkodók figyelem: másképp osztják a támogatásokat 2023-tól
A kormány az Európai Bizottsággal folytatott egyeztetések és kialkudott kompromisszumok során olyan új agrártámogatási rendszert alakított ki, amelynek célja a hatékonyság növelése - közölte Feldman Zsolt, az Agrárminisztérium (AM) mezőgazdaságért és vidékfejlesztésért felelős államtitkára. A közvetlen támogatásokban érdemi változások lesznek.