BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

szociálpolitika

03.
22.
08:02

Mi lesz az Ausztriában élő magyarokkal? - itt az új fordulat?

Ha valamelyik ország elégedetlen, akkor sem cselekedhet egyoldalúan, ezt a többi tagállammal egyetértésben kell tennie - jelentette ki Balog Zoltán az emberi erőforrások minisztere az osztrák közszolgálati televízió (ORF) híradójában kedden késő este arra reagálva, miszerint az osztrák kormány a családtámogatás változtatásával csökkentené az Ausztriában dolgozó magyarok juttatását.

Szerző(k):
Dzindzisz Sztefan