BUX 139115.11 -0,13 %
OTP 45310 0,02 %
header

Szlovákia

03.
04.
14:01

Kőolajháború a szomszédban: a Mol ledobta az atombombát az Európai Bizottságnál!

A MOL-csoport és szlovák leányvállalata, a Slovnaft hivatalos panaszt nyújtott be az Európai Bizottság Versenypolitikai Főigazgatóságán a horvát Adria-vezetéket üzemeltető JANAF ellen. A vállalatokat a monopolhelyzettel való visszaélés és a kritikus infrastruktúrához való hozzáférés korlátozása kényszerítette a jogi lépés megtételére.

Szerző(k):
Sarkadi-Illyés Csaba