BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

szijjártó_péter

05.
09.
21:53

Von der Leyen elárulta, mit gondol az Orbánnal folytatott megbeszélésről

Az Európai Bizottság elnöke Budapesten vacsorázott a magyar kormányfővel, és szűkszavúan, de arról számolt be, hogy volt értelme a találkozónak, ugyanakkor hozzátette: további munkára van szükség. A téma természetesen az Oroszország elleni szankciók és az energiabiztonság volt. Szijjártó Péter külügyminiszter is megerősítette: történt némi előrelépés, de sok dolgot kell még megbeszélni, hogy Magyarország változtasson az álláspontján.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss