Koronavírus: újra szigorítanak a spanyolok
Spanyolországban két egymás követő napon is több mint 900-zal emelkedett a regisztrált új koronavírus-fertőzöttek száma - közölte spanyol egészségügyi minisztérium pénteken.
Koronavírus: újra szigorítanak a spanyolok
Spanyolországban két egymás követő napon is több mint 900-zal emelkedett a regisztrált új koronavírus-fertőzöttek száma - közölte spanyol egészségügyi minisztérium pénteken.
Szigor az iskolában: fontos lista érkezett
Idén ősszel 491 helyszínen kezdhetik meg munkájukat az iskolaőrök - jelentette be az Emberi Erőforrások Minisztériuma.
Koronavírus: mától nagy szigor van a magyar határon - itt vannak a részletek
Mától életbe léptek a beutazással kapcsolatos korlátozó intézkedések - adta hírül a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK).
Koronavírus: Kaliforniában vissza kellett hozni a szigort
Kaliforniában kedd reggeltől ismét jelentős szigorítások léptek érvénybe a koronavírusos fertőzöttek számának ugrásszerű emelkedése miatt - írja az MTI.
Jön a maszkszigor a franciáknál és a briteknél is - tartanak a második hullámtól
Az Egyesült Királyságban július 24-től, míg Franciaországban augusztus 1-től szigorítanak a maszkviselés szabályain. Mindkettő mögött a második hullámra való felkészülés áll. Közben Roberto Speranza olasz egészségügyi miniszter keddi parlamenti bejelentésében megerősítette a szájmaszk kötelező viseletét zárt helyen, valamint a távolságtartásra vonatkozó előírásokat.