BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

szigorítás

09.
11.
16:16

Koronavírus: szigorításokat jelentettek be a szomszédban

Ausztriában pénteken szigorítottak a maszkviselésre vonatkozó szabályokat a koronavírus terjedésének megfékezése érdekében – idézi az MTI hírét a 24.hu. Az osztrák kormány bejelentette, hogy hétfőtől az összes boltban és az iskolák épületében is (kivéve az osztálytermeket), valamint a pincéreknek is kötelező maszkot hordani, a magánrendezvények felső létszámkorlátját pedig 50 főben határozták meg.

Szerző(k):
Szepesi Anita