Koronavírus: Ausztria tovább szigorít
A koronavírus-fertőzések meredek emelkedése miatt Ausztria tovább szigorít. A héten életbe lépett korlátozásokon túl hétfőtől, szeptember 21-től újabb szigorításokról döntött az osztrák kormány - számolt be a Euronews.




