Hernádi megszólalt a NIS-ügyről: Szerbia ellátásbiztonsága a tét
A Mol újabb fontos engedélyt kapott az amerikai hatóságoktól, így június elejéig folytathatja a tárgyalásokat a szerb NIS többségi tulajdonrészének megszerzéséről. Hernádi Zsolt szerint a tranzakció nemcsak üzleti szempontból lenne jelentős, hanem a régió és Szerbia hosszú távú ellátásbiztonságát is erősítené.




