Szijjártó Péter nagy bejelentést tett: hamarosan elkészül az új kőolajvezeték
Biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza – jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter hétfőn Budapesten. Mint mondta, a beruházást komoly előrelépést jelent Magyarország és az egész térség energiabiztonságának szempontjából.




