A tavalyinál alacsonyabb hiányt vár az önkormányzatoknál a PM
A Pénzügyminisztérium számításai szerint a helyi önkormányzatok idén 19 milliárd forintos hiánnyal zárják az évet, szemben az eredetileg tervezett 7 milliárddal. Eszerint az első három negyedévben még szufficites helyhatóságok - tavalyi gazdálkodásukhoz hasonlóan - idén is nagy veszteséget halmoznak föl az utolsó negyedévben.
