Nem történt rendkívüli fordulat augusztusban az államháztartásban: az előző hónapban 51,1 milliárd forint deficit keletkezett, amivel az első nyolchavi hiány 202,4 milliárd forintra emelkedett.
A központi költségvetés kapcsán a megemelni tervezett adóbevételi előirányzatok teljesíthetősége a legnagyobb kérdés. Mint arról lapunkban korábban beszámoltunk, a kormány egyebek között az áfából, az szja-ból, valamint a társasági adóból vár idén többletet, ám a zárszámadási törvényjavaslatban szereplő bevételi tervek eléréséhez kevésnek tűnik az első nyolc hónapban befolyt adó (NAPI Gazdaság, 2001. szeptember 4., 1-3. oldal). Bizonytalanságot elsősorban az áfa hordoz magában, ebből a megemelt előirányzat időarányos részéhez képest több mint 20 milliárd forinttal kevesebb bevételt ért el augusztus végéig a központi büdzsé.
A PM-ben azonban úgy látják, hogy nem lesz gond az új előirányzatok teljesítésével - derült ki a tárca tegnapi sajtótájékoztatóján. A kormány szerint a kiadások növekedése miatt a büdzsé hiánya nem tér majd el az eredetileg tervezettől. A költségvetés nyolchavi hiánya az éves terv 28,2 százaléka.
A tb-alapoknál ugyan bizarrul fest, hogy augusztus végén az éves terv több mint nyolcszorosára rúgott a deficit, ám a központi büdzsé átutalásaival, illetve később megtérülő előlegekkel számolva jóval mérsékeltebb hiány adódik. A PM és a szakemberek egyöntetű véleménye szerint a nyugdíjalapnál biztosítható a nullszaldós mérleg az év egészében. Az egészségbiztosítási alap esetében a tárca hivatalos álláspontja szerint némileg meghaladhatja a 10 milliárd forintos előirányzatot a tényleges hiány, míg szakértők szerint valószínűleg mintegy 30 milliárd forint deficit keletkezik az alapnál. Ez főleg a gyógyszerkassza, a rokkantnyugdíjak valamint a táppénzkiadások terven felüli emelkedésének az eredménye.
Az elkülönített állami pénzalapok továbbra is megbízhatóan hozzák a többletet. A PM előrejelzése szerint szeptemberben a költségvetés 65-66 milliárd, a tb-alapok pedig 5 milliárd forintos deficittel zárnak.
Lapunk kérdésére Bathó Ferenc főcsoportfőnök elmondta, hogy az államháztartási törvény újrakodifikálásának szakmai része lezárult. Az anyagba végül nem került be az a javaslat, amely a többletbevételekkel kapcsolatosan elrendelte volna a kormány számára a költségvetési törvény Országgyűlés általi módosítását. Információink szerint korábban a szakmai munka során felmerült, hogy egy meghatározott mértékű többletbevétel elérése esetén a kormánynak kezdeményeznie kellene a törvénymódosítást.
Elhangzott, hogy 2002-ben a Pénzügyminisztérium áttér az eredményszemléletű elszámolásra.
B. Z.
