BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

szép-kártya

06.
20.
15:35

Itt az NGM és a KIM reakciója a bizottság döntésére

A Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) és a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium (KIM) közös közleményben reagált az Európai Bizottság döntésére, miszerint a béren kívüli juttatások ügyében indított kötelezettségszegési eljárást a következő fázisba léptetve az Európai Bíróság elé vitte. A két tárca szerint az EB ezzel egy sikeres program jövőjét veszélyezteti.

Szerző(k):
Economx
05.
17.
15:43

Téliesítenék a Balatont

A turizmus \"lélegeztetője\" a SZÉP-kártya, és mivel a belföldi turizmus további ösztönzésre szorul, a munkáltatókat arra kell ösztönözni, hogy több ilyen juttatást adjanak a munkavállalóknak - mondta Horváth Viktória turisztikáért felelős helyettes államtitkár a Balaton Fejlesztési Tanács pénteki ülésén Balatonfüreden. Cél az is, hogy a balatoni szállodák ne zárjanak be ősszel, mert ez tovább generálná a helyi kereskedelmet.

Szerző(k):
MTI-Eco