Baj lehet a Szép-kártyákkal
Aki nem figyel oda a Szép-kártyájára, az bajba kerülhet, mert a 2015-ben feltöltött juttatások felhasználási határideje május végén lejár. Több mint hárommilliárd forintnyi juttatás ketyeg a magyarok számláin.
Baj lehet a Szép-kártyákkal
Aki nem figyel oda a Szép-kártyájára, az bajba kerülhet, mert a 2015-ben feltöltött juttatások felhasználási határideje május végén lejár. Több mint hárommilliárd forintnyi juttatás ketyeg a magyarok számláin.
Van Szép-kártyája? Fontos figyelmeztetés érkezett!
Még két hónapjuk van a Szép-kártyák tulajdonosainak a 2015. évi feltöltésekből maradt összegek elköltésére - hívta fel a figyelmet a Magyar Turisztikai Ügynökség (MTÜ) keddi MTI-nek küldött közleményében.
Ellenőrizze a Szép-kártyáját! - Bukhat, ha lemarad a határidőről
Érdemes megnézni, hogy maradt-e tavalyelőtt befizetett pénz a Szép-kártyán. Ha igen, májusig el kell költeni, különben pocsékba megy.
Lenyomták az Erzsébet-utalványt - ez most legnépszerűbb cafeteriaelem
Nem léptek még a kkv-k az idei cafeteriaszabályok módosítására. Az enyhe javulás ellenére tízből csupán négy vállalkozás tervezi béren kívüli juttatással támogatni dolgozóit – derül ki a K&H kkv bizalmi index kutatás legutóbbi adataiból. A top 3 cafeteria elemhez ragaszkodnak a cégek, csupán a sorrend módosult.
Itt a nagy dobás: egybekel az Erzsébet-utalvány és a Szép-kártya
Közös platformra kerülhet az Erzsébet-utalvány és a Széchenyi pihenő (Szép) kártya az Erzsébet Utalványforgalmazó Zrt. és az MKB Nyugdíjpénztárt és Egészségpénztárt Kiszolgáló Kft. együttműködésének köszönhetően. Erről írt alá szándéknyilatkozatot a két társaság - adta hírül az MKB Bank.