Drámai eredményt hozott a felmérés: a magyarok fele szegény
A magyarok csaknem fele élt olyan háztartásban tavaly, ahol a szegénység, a munkanélküliség és a társadalmi kirekesztettség valamilyen formája megmutatkozott - derül ki a Tárki tavalyi reprezentatív felmérésből, amelyben négyezer ember adatait összegezték.



