Még szorosabbra fűzi az együttműködést Magyarország és Oroszország
Megtartotta első ülését a Magyarország és az egyes orosz tagköztársaságok, megyék közti gazdasági kapcsolatok felügyelete érdekében felállított Magyar-Orosz Régióközi Együttműködési Bizottság - jelentette be Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára az ülést követő tájékoztatón.




