Új rendszerben számláz a Telekom
Új rendszerben számláz a Telekom
Megváltoznak a Telekom számlái
Átláthatóbbak lesznek a Telekom számlái, és idővel azok is csak egyet kapnak, akik több szolgáltatásra fizetnek elő.
Vigyázat! Ál-számlákkal ácsingóznak a pénzünkre
Számlának tűnő, postán kapott ajánlatok miatt bírságolt a Gazdasági Versenyhivatal.
Újabb adóhatáridő közeleg - bírság lehet a vége
Február 20-ig kell tejesíteniük a havi bevalló vállalkozásoknak a tételes belföldi összesítő nyilatkozatot, ellenkező esetben akár százezres bírságot is kaphatnak – hívja fel a figyelmet az RSM DTM.
Megmozdultak a banki ügyfelek - a korábbinál több a váltás
A korábbinál többen váltanak bankot vagy állnak át ugyanannál a pénzintézetnél másik, kedvezőbb számlacsomagra a tranzakciós illeték januári bevezetése óta - írja a Népszabadság hétfőn, a nyolc legnagyobb hazai bank tájékoztatására hivatkozva.