Lázár manipulációról és túlszámlázásról beszélt
A gáz- és a villamosenergia-szektor után a vízszolgáltató és a hulladékszállító cégek számlázási, mérési gyakorlatát is felülvizsgálná a Miniszterelnökséget vezető miniszter.
Lázár manipulációról és túlszámlázásról beszélt
A gáz- és a villamosenergia-szektor után a vízszolgáltató és a hulladékszállító cégek számlázási, mérési gyakorlatát is felülvizsgálná a Miniszterelnökséget vezető miniszter.
Ezt kell tennie, ha a DRB bankcsoportnál vezette számláját
A február havi béreket, illetményeket - a rendkívüli helyzetre való tekintettel - a Magyar Államkincstár postai úton küldi meg az érintetteknek - tájékoztatta a Magyar Államkincstár és az MNB. Azok a nyugdíjasok pedig, akik DRB bankcsoportnál vezették számlájukat, postán kapják kézhez ellátásukat - közölte az Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság.
Lecsapott a hatóság az Aldira - íme, az okok
A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH) tisztességtelen forgalmazói magatartás miatt közel 47 millió forint termékpálya-felügyeleti bírság megfizetésére kötelezte az Aldi Magyarország Kereskedelmi Bt-t. – adott tájékoztatást az eljárásról Zsigó Róbert élelmiszerlánc-felügyeletért felelős államtitkár.
Rengeteg számlát zároltak
Csaknem 422 ezer ember, a nyilatkozattételre kötelezett pénztártagok nagyjából húsz százaléka nem azonosította magát a kiszabott határidőig az önkéntes nyugdíj-, egészség-, illetve önsegélyező pénztáránál, így a pénzmosás megakadályozását célzó törvény értelmében számlájukat zárolták - írta a Magyar Nemzet.
Jó hír jött a magyar gazdaságból
Javult a magyar cégek fizetési fegyelme.