Zöldben zárt Nyugat-Európa
Pozitív kezdés után nagy nyereséggel fejezték be a pénteki kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok.
Zöldben zárt Nyugat-Európa
Pozitív kezdés után nagy nyereséggel fejezték be a pénteki kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok.
Vegyesen indult a nap az USA-ban
Vegyesen nyitottak a New York-i tőzsde vezető indexei kedden. Továbbra is az adócsökkentéseket előirányzó törvény életbe lépésének egyre nagyobb valószínűsége növeli a befektetők kockázatvállalási kedvét - írja az MTI.
Kilőtt a BUX
Jól indult a nap Budapesten, fél 11 körül a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1,3 százalékkal erősödött, így 40 064 pontnál járt. Európában a DAX kivételével emelkedtek a vezető nyugat-európai indexek.
Nem volt jó napja Európának - Amerikában sincs jó hangulat
Veszteségben zártak a vezető nyugat-európai tőzsdemutatók pénteken. A tengerentúli indexek is lefelé vették az irányt és az európai záráskor veszteségben álltak.
Bevörösödött Európa
Mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdemutatók kedden.