Vegyes a kép Európában
A vezető nyugat-európai tőzsdék vegyesen indították a napot.
Vegyes a kép Európában
A vezető nyugat-európai tőzsdék vegyesen indították a napot.
London és Párizs pluszban, Frankfurt mínuszban a reggel
Frankfurt kivételével emelkedéssel indították a kereskedést a vezető nyugat-európai értéktőzsdék szerdán - írja az MTI.
Ez nem Európa napja volt
Mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék szerdán.
Európában jól indult a nap
Európában emelkedéssel indult a nap, a vezető indexek mind nyereségben álltak fél 11 körül.
Ez várható ma Európában
Pozitív kezdésre lehet számítani hétfőn a főbb európai értékpapírpiacokon a pénteki veszteséges zárás után az MTI szerint.