Vörösben indulhat a nap az európai tőzsdéken
Az IG Market elemzői arra számítanak, hogy a londoni FTSE-100 mutató 21 ponttal, a frankfurti DAX-30 index 45 ponttal, a párizsi CAC-40 index pedig 21 ponttal eshet a nyitásban - írja az MTI.
Vörösben indulhat a nap az európai tőzsdéken
Az IG Market elemzői arra számítanak, hogy a londoni FTSE-100 mutató 21 ponttal, a frankfurti DAX-30 index 45 ponttal, a párizsi CAC-40 index pedig 21 ponttal eshet a nyitásban - írja az MTI.
Vörösben indulhat a nap az európai tőzsdéken, Ázsia mínuszban állt meg
Csökkenéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai részvénypiacok pénteken, miután az akár már júliusban várható amerikai kamatcsökkentés által kiváltott eufóriát felváltotta az aggodalom a piacokon az amerikai-iráni feszültségek fokozódása és az amerikai-kínai kereskedelmi tárgyalások bizonytalansága miatt - írja az MTI.
Bejött a jóslat: bevörösödött Európa
A várakozásoknak megfelelően eséssel indult a nap a vezető nyugat-európai piacokon.
Zöldben az európai és budapesti tőzsdék
Péntek délelőtt még az optimizmus az erősebb.
Megkapták a nyugtatót a piacok
Emelkedéssel zártak a főbb nyugat-európai tőzsdék kedden, miután a Washingtonban és Pekingben elhangzott optimista nyilatkozatok némileg megnyugtatták a kereskedelmi háború kiszélesedésétől rettegő befektetőket - írja az MTI.