Vegyesen kezdődött a nap Európában
Vegyes képet mutat a reggeli indulás a nyugat-európai tőzsdéken.
Vegyesen kezdődött a nap Európában
Vegyes képet mutat a reggeli indulás a nyugat-európai tőzsdéken.
London nagyot ment
Emelkedéssel zártak a vezető európai tőzsdék pénteken, visszatért az óvatos bizakodás a piacokra az amerikai-kínai kereskedelmi kapcsolatokat illetően, de az egyre szélesedő amerikai belpolitikai bizonytalanságok visszafogták a kockázatvállalási kedvet - írja az MTI.
Jól indult a nap Európában
A nyugat-európai vezető részvények emelkedéssel indították a napot.
A kínai kormány bejelentésének megörültek a piacok - Amerikában aztán jött a fordulat
London kivételével emelkedéssel zártak a vezető európai tőzsdék kedden, a piacokat fellelkesítette, hogy a kínai kormány bejelentette, megfontolja az autóvásárlásra vonatkozó korlátozások enyhítését, illetve eltörlését, mint a fogyasztást erősítő intézkedések egyikét - írja az MTI.
Kilőttek a vezető indexek Nyugat-Európában
Tombol a jókedv a nyugat-európai tőzsdéken: szerda délelőtt jelentős nyereségben álltak a vezető indexek.