Erős nap volt a tőzsdéken
Nagy emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai és az amerikai tőzsdék pénteken.
Erős nap volt a tőzsdéken
Nagy emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai és az amerikai tőzsdék pénteken.
Európa vörösben, Budapest az apró kivétel
Indexcsökkenéssel indult a kereskedés szerdán a főbb európai értékpapírpiacokon. A BUX minimálisan erősödött nyitáskor.
Mínuszokkal kezdheti a napot Európa
Az előző napi erősödés korrekciójaként indexcsökkenésre lehet számítani szerdán a főbb európai értékpapírpiacokon - írja az MTI.
Kilőttek a tőzsdeindexek
Jelentős kilengések után erős nyereségben zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek, a befektetők újabb gazdaságélénkítő intézkedésekben reménykednek, miközben a gyorsan terjedő koronavírus-járvány szítja a recessziós félelmeket - írja az MTI. Az USA-ban erős emelkedést mutattak a tőzsdeindexek.
Borús nap elé néznek a tőzsdék
Veszteséges kezdésre lehet számítani hétfőn a főbb európai értékpapírpiacokon az egyre több országban bevezetett vesztegzár-intézkedések miatt.