Európa ül a tőkén - ez még visszaüthet
Komoly baj, hogy Európában lenne pénz befektetni, de anyagi javakat vásárolnak a tőkésítés helyett. Pedig az energetikai innovációs ötletek már az USA-ban is díjakat nyernek - derül ki az NRGreport.hu Elena Bou-val, az InnoEnergy európai startup-keltető és exportőr vezetőjével készített interjúból.



