Mindenki egyért, egy mindenkiért? Indul a spanyol-belga-magyar EU elnökségi trió
Spanyolország az EU aktuális elnökségi triójának július 1-től elnöklő tagja, őt az elkövetkező másfél évben, sorrendben Belgium és Magyarország követi majd. Az elnökségi program prioritásai között a zöld átmenet nagyobb szerepet kap, mint eddig bármikor.




