Érzelemmentes tőzsdézés a Buda-Cashnél
Érzelemmentes tőzsdézés a Buda-Cashnél
A mobilcégek készülnek a szilveszteri SMS-őrületre
A szilveszteri rohamra számítva a magyar GSM-társaságok többszörösére növelik SMS-központjaik kapacitását, kivéve a Vodafone-t, amelynek a kapacitása elégséges a nagyobb forgalom teljesítésére - közölték a mobilcégek. Az éjfél után megnövekvő s körülbelül 1-2 óráig tartó hívásigényt várhatóan mindegyik cég csak lassan tudja kiszolgálni, a központokban feltételezhetően feltorlódnak a hívások.
Időnként eltűnnek a szponzorok
Rövid szöveges üzenetet (SMS) számítógépről, az interneten keresztül is küldhetünk, anélkül hogy ehhez bármilyen szolgáltatásra elő kellene fizetnünk, sőt mobiltelefon sem szükséges hozzá. Bár az ily módon továbbított üzenetek célba érkezési aránya a tapasztalatok szerint nem mindig százszázalékos, hacsak nem életbevágó hírt kell közölnünk, érdemes lehet kipróbálni ezt a lehetőséget.