Nagyot ugrott az adatforgalom a Vodafone-nál karácsonykor
A karácsonyi időszakban tovább csökkent az sms-ek számának csökkenése a Vodafone ügyfeleinek körében, viszont nőtt az mms-ek száma. Emellett idén több volt a telefonhívás, amelyek átlagos hossza is nőtt - derül ki a cég közleményéből.




