A Mol szlovák leánya is jól teljesített
Nőtt éves szinten a Mol szlovákiai leányvállalatának, a Slovnaftnak a nyeresége az idei év első felében - derült ki a cég jelentéséből, amelyet szerdán juttattak el az MTI-nek.
A Mol szlovák leánya is jól teljesített
Nőtt éves szinten a Mol szlovákiai leányvállalatának, a Slovnaftnak a nyeresége az idei év első felében - derült ki a cég jelentéséből, amelyet szerdán juttattak el az MTI-nek.
Magyar lehet a szlovák atom - egyre drágul a sztori
A vártnál is drágább és jobban elhúzódik Szlovákiában a mohi atomerőmű két új blokkjának építése – állítólag beszállnának a magyarok is, mégpedig az oroszok strómanjaként. (Képünk illusztráció.)
Az MVM is szemet vetett a szlovák villamosművekre
Az MVM Magyar Villamos Művek Zrt. és a Mol Csoport tagja, a Slovnaft a.s. november 19-én közös, nem kötelező érvényű ajánlatot tett a szlovák villamosművek 66 százalékos, az olasz Enel SpA. energetikai cég tulajdonában lévő részvénycsomagjának megvásárlására.
Csökkentette veszteségét a Slovnaft
Csökkent az év első kilenc hónapjában a Mol Nyrt. szlovák leányvállalatának, a Slovnaftnak a forgalma és tiszta bevétele, így ismét mínuszban zárt a cég, amelynek ugyanakkor a háromnegyed évi vesztesége jelentősen kisebb volt mint az első félévi - közölte a vállalat csütörtökön az MTI-vel.
A Slovnaft veszteséggel zárta az első fél évet
Csökkent a Mol szlovák leányvállalata, a Slovnaft forgalma 2014 első fél évében, így az első negyedévhez hasonlóan, az első hat hónapot is veszteséggel zárta - derült ki a vállalat jelentéséből.