BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

semmelweis_egyetem

05.
18.
16:47

Koronavírus: fontos eredményt közöltek az országos tesztelésről

Mintegy 10 600 fő vett részt két hét alatt a négy hazai orvosképző egyetem és a KSH közreműködésével indított országos koronavírus-szűrővizsgálaton, melynek eredménye így reprezentatív lett. A legmagasabb, 75 százalék feletti részvétel Veszprém, Nógrád és Pest megyében volt, míg a legjobban teljesítő megyeközpontban, Salgótarjánban a meghívottak 77 százaléka jelent meg - közölte a Semmelweis Egyetem.

Szerző(k):
Szepesi Anita