A Mol Romániában nyitott új kutakat
Két új töltőállomást nyitott a Mol Romániában a Cernavoda és Konstanca közötti A2-es autópálya mentén. Július végéig további két töltőállomást fognak üzembe helyezni – közölte kedden a Mol Románia.
A Mol Romániában nyitott új kutakat
Két új töltőállomást nyitott a Mol Romániában a Cernavoda és Konstanca közötti A2-es autópálya mentén. Július végéig további két töltőállomást fognak üzembe helyezni – közölte kedden a Mol Románia.
Rossz hírt kaptak az Erdélybe készülők
Romániában számos kedvezőtlen adóváltozással sújtják a pandémiában megtépázott vendéglátást, ami meg fog látszani az éttermi számlákon is. A vendéglősök szerint nem most kellene terhelni az ágazatot.
Jó hírt kaptak a Romániában építkezők
Romániában megjelent az első fecske az építőanyagok piacán, ami azt jelzi előre, hogy csökkenni fog az építőanyagot ára. Nevezetesen a vashoz már valamivel olcsóbban lehet hozzájutni, mint korábban.
Románia nem tart a Covid újabb hullámától
Nő az esetszám a szomszédban, ezzel együtt nem terveznek további korlátozásokat.
A sereghajtók közé került Románia is
A tejtermelők is súlyos gondokkal küszködnek Európa-szerte, ami a növekvő tejárakban is megmutatkozik, ám mivel a költségek is emelkednek a tejtermelésen elérhető haszon továbbra is szerény.