Vérszegény nap volt Budapesten
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 173,96 pontos, 0,52 százalékos emelkedéssel, 33 496,67 ponton zárt szerdán.
Vérszegény nap volt Budapesten
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 173,96 pontos, 0,52 százalékos emelkedéssel, 33 496,67 ponton zárt szerdán.
A Mol felpattanása okozhat izgalmakat Budapesten
Iránykereséssel indulhat a kereskedés szerdán a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) Józsa Bence, az Equilor Befektetési Zrt. junior elemzője szerint - írja az MTI.
Plafonba ütközött Budapest - nem tudni, mi lesz a vége
A keddi nyitás után enyhe pluszban áll a tőzsde, a nagypapírok közül az OTP esik, a Richter és a Mol viszont emelkedett.
Müller Cecília: 45 idősotthonba jutott be a vírus
Mára 26 832 főre nőtt az aktív fertőzöttek száma, egészségi állapotuk széles skálán mozog a tünetmentestől a középsúlyos, súlyos állapotú betegig. Európa szerte felszálló ágban van a járvány, rendkívül fontos a higiénés szabályok betartása, és a krónikus betegségek karbantartása. 45 idősotthonba jutott be a fertőzés a 2. hullámban, 35 idősotthoni gondozott hunyt el eddig - hangzott el az operatív törzs hétfői tájékoztatóján.
Vidám nap virradhat a magyar tőzsdére
Emelkedéssel indulhat a kereskedés hétfőn a Budapesti Értéktőzsdén az elemző szerint, Európában vegyesnek ígérkezik a kép.