Vidáman várja az év végét a budapesti tőzsde
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 374,46 pontos, 0,90 százalékos emelkedéssel, 42 107,57 ponton zárt szerdán.
Vidáman várja az év végét a budapesti tőzsde
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 374,46 pontos, 0,90 százalékos emelkedéssel, 42 107,57 ponton zárt szerdán.
Karácsony után Budapest is emelkedésbe kezdett
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX 331,30 pontos, 0,80 százalékos emelkedéssel, 41 528,44 ponton zárt hétfőn - írja az MTI.
Nagyot esett az OTP a héten
Csökkenő forgalomban mérséklődött a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a három napos kereskedési héten, a BUX 41 197,14 ponton zárt szerdán, 417,78 ponttal, 1 százalékkal alacsonyabban az előző heti záróértékénél - írja az MTI.
Jó hírt közölt a Richter
A Richter és a Mithra a mai napon bejelentették, hogy licensz és szállítási megállapodást kötöttek egy kombinált fogamzásgátló értékesítéséről Latin-Amerika kulcsfontosságú piacaira. Az új orális fogamzásgátló készítmény jelölt természetes eredetű, natív ösztrogénje szelektíven hat az egyes szövetekben és ehhez járulnak hozzá a drospirenone további előnyös tulajdonságai - közölte a Richter.
Alig volt forgalom a BÉT-en
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX 566,35 pontos, 1,40 százalékos emelkedéssel, 41 049,52 ponton zárt kedden. A részvénypiac forgalma 5 milliárd forint volt, a vezető részvények emelkedtek az előző napi záráshoz képest.