Ma is az OTP-re figyel mindenki
Tovább emelkedhet a BUX-index kedden, amennyiben fennmarad a jelenleg tapasztalható, enyhén pozitív nemzetközi befektetői hangulat az Equilor Befektetési Zrt. senior elemzője szerint.
Ma is az OTP-re figyel mindenki
Tovább emelkedhet a BUX-index kedden, amennyiben fennmarad a jelenleg tapasztalható, enyhén pozitív nemzetközi befektetői hangulat az Equilor Befektetési Zrt. senior elemzője szerint.
0,32 százalékkal emelkedett a BUX
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 167,04 pontos, 0,32 százalékos emelkedéssel, 52 922,72 ponton zárt hétfőn. A részvénypiac forgalma 7,8 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.
Az OTP-re érdemes ma figyelni
Iránykereséssel indulhat a hétfői kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén az Equilor Befektetési Zrt. senior elemzője szerint.
Csúcsot döntött a BUX és az OTP
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX 500,73 pontos, 0,95 százalékos emelkedéssel történelmi csúcson, 53 015,67 ponton zárt csütörtökön. A részvénypiac forgalma 11,5 milliárd forint volt, a vezető részvények a Mol kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest. A BUX kedden rövid időre átlépte az 53 ezer pontot, de a záró érték most maradt először fölötte. Az OTP is az eddigi legmagasabb árfolyamán fejezte be a kereskedést.
Budapestet is vörösbe húzhatja az apátia
Kissé negatívba fordult a nemzetközi befektetői hangulat, a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) a kereskedés így mérsékelt csökkenéssel indulhat csütörtökön - írta Józsa Bence, az Equilor Befektetési Zrt. junior elemzője az MTI-nek küldött kommentárjában.