Jól indul a reggel Budapesten
Pozitív tartományban a BUX a hét első kereskedési napján.
Jól indul a reggel Budapesten
Pozitív tartományban a BUX a hét első kereskedési napján.
Elvéreztek egytől egyig a fő papírok a pesti tőzsdén
Egyöntetű gyengülést szenvedett el a hétzárásra a magyar börze: a Richtertől a Telekomon és az OTP-n át a Molig minden lejjebb kúszott.
Nagy nyerőnek örülhetett a Mol az oroszországi hírek nyomán
Az erősödött Mol-részvények ugyan a BUX-ot felhúzták, de a vezető részvényeket nem igazán sikerült.
Különösebb okok nélkül zuhant a pesti tőzsde
Hiába indult minden szépen, délutánra inkább negatív lett az összkép a pesti tőzsdén.
Indokolatlanul maga alatt volt a piac
A nemzetközi piacokon kedvező a hangulat, nem érkezett hír, ami indokolná ezt a csökkenést, mondta a szakértő arról, hogy ma alulteljesített a Budapesti Értéktőzsde.