A hazai parkett is odavan Trump mondataiért
Bitang erősen indult a kereskedés a pesti tőzsdén.
A hazai parkett is odavan Trump mondataiért
Bitang erősen indult a kereskedés a pesti tőzsdén.
Hanyatt esett a magyar tőzsde, csak a Mol izmosodott
Megsínylette a mai napot is a pesti piac, az olajárrobbanás betett a befektetőknek itt is.
Eladási hullám söpört végig a BÉT-en – a vezető részvények mind estek
Csökkent a BUX mai teljesítménye, a részvények is lefelé meneteltek. Nincs meg a kellő bizalom.
Ma mindenki az OTP-t figyeli majd
Pozitívan indult a nap a pesti tőzsdén péntek reggel.
A Mol és az OTP repítette a BUX-ot
Pozitív napot zárt a Budapesti Értéktőzsde.