Rezsicsökkentés: már csak pár óra maradt a határidőből
Hétfő éjfélkor lejár a határidő a mérőórák diktálására, így aki nem küldi be az adatokat, az becsült fogyasztás alapján fizethet. Ez sokaknak kedvezőtlenebb árat jelenthet, de azért is érdemes lépni, mert így jobban követhető, hogy mennyivel emelkedik a fizetendő rezsi.




