BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

rezsi

08.
20.
20:52

Mi lesz a csak árammal fűtőkkel, akiket a rezsiemelés a legjobban sújt?

Teljes bizonytalanságban várják a fűtési szezont azok, akik csak áramot használnak. A kormány egy hónapja azt mondta: dolgoznak azon, hogyan támogathatják azokat, akiket a várható áremelés a leginkább sújt, eddig azonban nem derült ki, kapnak-e segítséget a rezsicsökkentés részleges eltörlése miatt az árammal fűtők vagy a kistelepüléseken élők - írja az rtl.hu

Szerző(k):
Domokos Erika
08.
18.
21:12

Akkora roham indult a napelemekért, hogy nem bírják teljesíteni az igényeket

Jelentősen nőtt a napelemek iránt a kereslet az elmúlt két-három hétben - mondta Kiss Ernő, a Magyar Napelem Napkollektor Szövetség elnöke csütörtökön az MTI-nek. Tavaly 35 ezer háztartásba szereltek napelemes rendszereket, most azonban pár hét alatt 60 ezer megkeresést kaptak. Az áramszolgáltatók miatt is lelassult a megvalósítási idő, és termékhiány is kialakult.

Szerző(k):
Domokos Erika