BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

rezsi

09.
13.
11:15

Önkormányzatok csődközelben: mit várnak a magyarok a kormánytól?

A magyarok nagy többsége szerint az önkormányzatoktól nem várható el, hogy a megnövekedett energiaköltségeket saját maguk teremtsék elő. Mindenképpen állami beavatkozást tartanak szükségesnek, de abban már megoszlanak a vélemények, hogy az önkormányzatoknak kell-e takarékoskodniuk vagy sem. Ez derül ki a Pulzus, lapunk megbízására készített közvélemény-kutatásából.

Szerző(k):
Szász Péter