BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

rezsi

11.
09.
15:13

Újra felfedezzük a geotermikus energiát

Minden lehetőséget ki kell használnunk, hogy az energetika terén is erősítsük hazánk önellátását, enyhítsük a hazánkra nehezedő nyomást, és a geotermikus energia minél szélesebb körű alkalmazásával hosszú távon megerősítsük Magyarország energiaszuverenitását – jelentette ki Biró Marcell, a Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatóságának (SZTFH) elnöke a HírTv műsorában. Létrehozzák a Magyar Geotermikus Klasztert.

Szerző(k):
Domokos Erika