Bajban vannak a fitnesztermek, a kormány nem segít
A fitnesztermek közül sok komoly veszteségeket halmozott fel a koronavírus-járvány miatt, és törzsközönsége egy részét is elveszítette, mert a zárva tartás idején jó páran átszoktak a futásra vagy az otthoni tornázásra. Most pedig itt az újabb megoldandó feladat - a konditermek jellemzően nagyok, ezért drága kifűteni őket, és akkor a légcseréről, a takarításról és a karbantartásról még nem is beszéltünk - írja az Euronews.




