BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

rezsi

12.
30.
09:35

Kijött egy fontos közlemény a rezsicsökkentésről

A magyar családok a nemzetközi energiaválság dacára változatlanul a legolcsóbban kapják a földgázt, és a második legalacsonyabb áron az áramot egész Európában. A kormány jövőre is azon dolgozik, hogy megfizethető és zavartalan ellátást biztosítson minden hazai fogyasztó számára. Májusig az egyetemes szolgáltatásban nem emelkedik az áram és a gáz ára, így nem nőnek a lakossági felhasználók terhei - közölte az Energiaügyi Minisztérium (EM) pénteken az MTI-vel.

Szerző(k):
Economx